happy woman opening a package on her kitchen counter

Zapewnienie najlepszej w swojej klasie obsługi klienta

Podejmij współpracę z wyróżniającymi się w Europie specjalistami w zakresie realizacji zamówień w branży e-commerce

Projektujemy dopasowane, spersonalizowane i skalowalne rozwiązania dla rozwijających się marek z branży e-commerce w Europie i Ameryce Północnej.

Czas zacząć 

Znane i wschodzące marki z całej Europy stawiają na nasz globalny zasięg, aby móc realizować szybką i opłacalną dostawę zamówień.

Nasz globalny zasięg

Łączenie marek z klientami w całej Europie i na świecie

Dzięki biurom i magazynom na terenie całej Europy i Ameryki Północnej zapewniamy globalnym markom szybszą wysyłkę, usprawnienie operacji i koncentrację na najważniejszej kwestii – na ich klientach.

Ponad 30 lat doświadczenia w branży e-commerce

Zapewnienie wyróżniających się, zróżnicowanych doświadczeń klienta 

Radial to przedsiębiorcza i sprawna, skoncentrowana na klientach firma, o udokumentowanych osiągnięciach w zakresie zapewniania zarządzania na szczytowym poziomie, w udanych wprowadzeniach na rynek oraz uruchomieniach i szybkiej ekspansji w nowe rejony geograficzne. Będąc częścią bpostgroup, Radial ma siłę i stabilność ku temu, by inwestować razem z klientami, zapewnia ugruntowaną sieć w społeczności dostawców działających na ostatnim etapie dostaw do odbiorców, a także zaangażowanie w zrównoważone rozwiązania.

Realizacja zamówień w branży e-commerce 

Odkryj nasze zintegrowane usługi w zakresie realizacji i dostawy zamówień na ostatnim etapie. Dzięki naszemu silnemu zapleczu technologicznemu umożliwiamy bezproblemową integrację, kompleksową widoczność zamówień w czasie rzeczywistym oraz inteligencję biznesową, aby pomóc szybko rozwijającym się markom w budowaniu lojalności klientów. Dowiedz się, w jaki sposób nasze spersonalizowane, elastyczne i skalowalne rozwiązania w zakresie realizacji zamówień mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Zacznij już dziś. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.